16 груд. 2015

12 грудня відбулось відкрите тренування секції з карате, яка діє при нашій школі.

Вихованці показали всім присутнім чому вони навчились і яких успіхів досягли за досить короткий проміжок часу.

Новорічна іграшка

Участь у конкурсі "Краща новорічна іграшка"
16 груд. 2015

Участь у "Марафоні написання листів - 2015"

Учні школи брали участь у марафоні
15 груд. 2015

Відбулось засідання місцевої громади

Відбулось засідання місцевої громади з питання встановлення на будівлі школи
14 груд. 2015

Участь у квест-грі "Я - громадянин України"

Учні школи взяли участь у квест-грі на базі ЗНТУ
7 груд. 2015

Увага! В нашій школі стартує Акція милосердя!

Допоможемо дітям-сирітам та дітям з сімей - вимушених переселенців в повній мірі відчутим свято Святого Миколая!
30 лист. 2015

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури.
25 лист. 2015

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!!!

8 жовт. 2015

8 жовтня 2015р. в нашій школі відбувся обласний семінар директорів шкіл

На семінарі були присутні багато директорів шкіл нашого міста та області. Директор нашої школи Шевченко Вікторія Дмитрівна представила концепцію співробітництва з органами внутрішніх справ та поділилась багатим досвідом плідної співпраці зі школою міліції, а саме з Молодіжною Поліцейською Академією. Після семінару директорів було запрошено до школи міліції на відвідування практичних занять наших учнів. За посиланням можна подивитись відео відвідування школи міліції.
2 жовт. 2015

Шановні вчителі! Щиро вітаємо Вас с Днем вчителя!

Бажаємо Вам здоров'я, щастя, добра, слухняних діточок та щомісячного підвищення заробітної платні!