17 трав. 2016

Увага батьків майбутніх першокласників! 20 травня о 18.00

запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться у приміщенні школи (кабінет № 5)
13 трав. 2016

25 травня 2016 року о 17-00

в ЗОШ № 55 відбудеться звітування керівника закладу
5 трав. 2016

Вітаємо учня 5-го класу Ярмоловича Рустама з великим досягненням!

В міжнародному конкурсі приумало участь майже 6000 учнів зі всієї України, і наш учень показав прекрасні результати з 4-х навчальних предметів, отримавши дипломи !-го та 2-го ступеню.
2 трав. 2016

В нашій школі пройшов майстер-клас з жіночої самооборони.

Велика подяка нашому тренеру з карате Воронцю Василю!!!
1 трав. 2016

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
24 квіт. 2016

22 квітня наша школа прийняла участь у 2-й Науково-практичній конференції "Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи"

Ми одна з небагатьох шкіл, що мали можливість прийняти участь в конференції такого високого рівня та презентувати свій майстер-клас з робототехніки.
24 квіт. 2016

21 квітня наша школа прийняла участь у конференції, присвяченій Тижню науки в ЗНТУ.

Ми презентували наші успіхи в робототехниці, наш досвід по впровадженню СТЕМ-освіти в навчальний процес, показали досягнення наших учнів.

18-22 квітня - Тиждень громадянської оборони в школі

В рамках Тижня громадянської оборони в нашій школі пройшли навчання по евакуації школярів за навчальною тривогою.

Фотозвіт з тижня математики

З 11 по 15 квітня в нашій школі пройшов Тиждень математики.
11 квіт. 2016

Фотозвіт з тижня іноземної мови

Протягом усього тижня вчителі іноземної мови намагалися створити святкову та творчу атмосферу для учнів на кожному уроці, проводячи цікаві конкурси, командні ігри, змагання.