11 квіт. 2016

Фотозвіт з тижня іноземної мови

З 21 по 25 березня в нашій школі проходив тиждень іноземної мови "English+Francais"
10 квіт. 2016

Фотозвіт з тижня біології

Тиждень біології був дуже насиченим і цікавим. Пройшов цілий ряд заходів в різних класах школи. Ніхто не залишився осторонь. Активність проявили всі і кожний.
5 квіт. 2016

Вітаємо учня 11-го класу Романчука Богдана з великим досягненням!

Наші щирі привітання учню 11-го класу Романчуку Богдану, який вийшов у півфінал конкурсу "Стратегія фірми-2016".
4 квіт. 2016

Курси майбутніх першокласників проходять цікаво та з користю.

Діти разом із вчителями залюбки ліпили весняне сонечко. Роботи були чарівними та випромінювали багато тепла.
4 квіт. 2016

Сьогодні відбулась екскурсія учнів 9-10 класів до Запорізького медичного університету

Учні ознайомились з територією університету, відвідали анатомічний музей.
2 квіт. 2016

Сьогодні вихованці нашої шкільної секції з карате пройшли своє перше випробування!

Шістнадцять юних спотрсменів сьогодні здали іспит і отримали свій перший ступінь - білий пояс з карате.
24 бер. 2016

Тиждень біології пройде з 04.04.16 по 8.04.16

Найдавніша на планеті між наук цариця, - Біологія – цікава, вірна помічниця. Чи рослини садиш, друже,чи пливеш морями, Скрізь вона тобі послужить,всюди вона з нами. відповідальна Дьяченко А.В.
20 бер. 2016

Фотозвіт з тижня інформатики

На минулому тижні, в рамках тижня інформатики в кожному класі відбувся нестандартний урок
13 бер. 2016

Вітаємо юних бойців-патріотів!!!

В наших рядах поповнення! :-) Учні 5-го та 4-А класу долучились до курсу навчань в школі юного бійця на базі Стрілецького центру "Полігон".
13 бер. 2016

Майстер-клас з ляльки-мотанки

На тижні святкування свята Масляної учні 5-го класу стали учасниками майстер-класу з ляльки-мотанки.